Tak a je tu první pořádný výlet na východní pobřeží! Kamarádi nám to v březnu odzkoušeli, a navnazeni jejich úžasnými fotkami, vyrazili jsme tam, kde byli oni. A neprohloupili jsme.

Jeli jsme od nás prvně do městečka Mersing, který je od nás asi 5 hodin jízdy. Tam jsme jednu noc přespali v hotelu (OYO, a nebylo to špatné : je to síť místních levnějších hotelů) a ráno jsme se vydali k trajektu. Zaparkovali jsme auto, zaplatili dopředu, pomodlili se, aby tam zůstalo a vyrazili na loď.

Bohužel nás nenapadlo vzít si prášky na mořskou nemoc. A tak jsme v polovině cesty (cesta trvá 2 hodiny cca) začali proklínat všechno možné, ale zvládli jsme to všichni i s obsahy žaludků. Navzdory tomu můžu Cataferry jen doporučit. Po vystoupení nás už čekal jeden z členů týmu Bushman Tioman, kde jsme trávili dovolenou. Převezl nás terénním autem přes pohoří na druhou stranu ostrova a my se ocitli v ráji, no posuďte sami!

Jen tedy navzdory hlavní sezóně, kdy prý vůbec neprší, nám pršelo 5 dní ze šesti, a jeden den měla Anežka horečku..ale nepršelo pořád a i tak jsme si to moc užili. Dokonce jsme viděli v moři mořskou želvu a rejnoka a korály!

Já tedy odjížděla zpátky na pevninu s těžkým srdcem. A i Eli s Anežkou prohlásili, že by se tam klidně na ten ostrov prý nastěhovali 🙂 Bylo to tam vážně jako v ráji!

0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *