Tady na tu věž jsme už nějakou dobu chtěli jít. Teda já s dětmi, Jirka už tam kdysi šel s kolegou. Ale vstupné stojí docela dost a výhled je dost podobný jako z Petronas Twin Towers, kde už jsme byli, a tak jsme váhali. Nicméně staly se dvě věci, co mě přesvědčily. Zaprvé byla přímo po rozvolnění karantény po dobu asi měsíce nabídnutá dost výrazná sleva na vstupné (pro místní myslím zadarmo, pro cizince alespoň sleva). A za druhé, otevřeli konečně Canopy Walk, cestu po vyvýšených sloupech, takže se v samém centru KL procházíte nad džunglí. Takže jsme počkali tři týdny, aby nebyla velká fronta, a vyrazili jsme.

Prvně jsem koupila lístek, a první volný slot byl za dvě hodiny. No ale vzdát jsme to už nechtěli, a tak jsme počkali (lístek platil jen na ten jeden den, a ještě nesmělo pršet. No ale zrovna na nás se krásně vyčasilo, měli jsme štěstí). Ty dvě hodiny jsme strávili právě procházkou po Canopy Walk, což byla pro mě asi i hezčí zkušenost než samotná věž.

Potom už nastal čas jít na check-in. Po něm tedy následovala ještě půlhodina čekání, kterou si děti krátily po svém 😀

No ale nahoře mě výhled příjemně překvapil. Byla tam moc hezká pozorovatelna, a ještě i proslený výhled. Jen jsme vynechali občerstvení nahoře na věži (za džus 40 rm), a sjeli domů, kde nás těch 40 rm stály dva džusy a 4 zmzky 😀 Tak jsem nakonec moc ráda, že jsme šli!

0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *